Constanta Service Capital

 

СУПРОВІД БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ.

 

Проведення експертизи проекту на відповідність до українського законодавства, і щодо реальності його втілення в конкретних умовах та за відповідних обставин. При позитивному висновку експертизи, забезпечення всієї дозвільної документації, погоджень та дозволів, Рішень відповідних органів місцевого самоврядування. Контроль за просуванням проекту, забезпечення завершення проекту, в тому числі збір необхідної документації.

Напрямки супроводу проектів: будівництво, як житлове так і нежитлове, виробниче; Відкриття виробництв, торгових закладів; впровадження енергозберігаючих об’єктів та виробництв.

ЗЛИТТЯ ТА ПОГЛИНАННЯ. 

Компанія повністю здійснює супровід процедур купівлі-продажу господарських товариств, бізнесу. Проводить поділ/виділ існуючих товариств, створює, реєструє, сприяє в ліквідаційних процедурах, в т.ч. при провадженні справ про банкрутство.

Наша M&А практика покриває як внутрішні так і міжнародні транзакції і включає операції по злиттю, поглинанню, MBO (management buyout) викуп менеджментом підприємства, LBO (leverage buyout) викуп з використанням позикового капіталу, спільні підприємства також як і інші варіанти операцій. Ми можемо виступати як на стороні продавця так і покупця.

Окрім того, що ми якісно і ефективно вирішуємо всі технічні аспекти операцій, коло наших напрацьованих партнерів і інвесторів значно розширює ваші можливості по пошуку відповідного контрагента в запланованій угоді. В наші послуги входить:

  • вивчення можливості проведення операції
  • визначення критеріїв та пошук цільового інвестора / об’єкта для придбання
  • оцінка вартості бізнесу / цільового об’єкта
  • організація аналізу фінансової, юридичної та управлінської документації (due diligence)
  • переговори щодо цінових параметрів угоди
  • структурування та закриття операції